Erdoğan’dan Türk-İş Lideri’ne: Senin başında da saç kalmadı

Asgari ücrete ilişkin temmuz ayı ara zammını Dolmabahçe’de düzenlenen toplantıda açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Türk-İş Başkanı Ergün Atalay arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Erdoğan, Atalay’a “Senin başında da saç kalmadı” dedi.

Asgari ücrete ilişkin ara zammın açıklandığı toplantıda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Türk-İş Genel Başkan Ergün Atalay arasında ilginç bir diyalog yaşandı.

Asgari ücret zam oranı bugün yapılan son değerlendirme ile belli oldu. Açıklamayı yapmak üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Türk-İş Genel Başkan Ergün Atalay ve TİSK Yönetim Kurulu Başkanı Özgür Burak Akkol ile birlikte kameraların karşısına geçti. Cumhurbaşkanı Erdoğan, asgari ücretin 5 bin 500 lira olduğunu duyurdu. Erdoğan’ın açıklamasının ardından heyet ile birlikte fotoğraf çekimine geçildi.

Erdoğan ve Atalay arasında ilginç diyalog

Fotoğraf çekimi sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Türk-İş Başkanı Ergün Atalay arasında ilginç bir diyalog yaşandı. Erdoğan, Atalay’a, “Senin başında da saç kalmadı ya” dedi. Erdoğan’ın sözleri üzerine elini başına götüren Atalay, gülümseyerek karşılık verdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir