Gönül Muharrir, geçirdiği kaza sonrası bir gözünü kaybetti

Sanatçı Gönül Yazar, evinde geçirdiği kaza sonucu sol gözünü kaybetti. Yazar’ın sağ gözünün de bulanık gördüğü öğrenildi.

Sanatçı Gönül Yazar‘ın, geçirdiği ev kazası sonucu sol gözünü kaybettiği öğrenildi. Yazar’ın sağ gözünde de görme kaybı olduğu öğrenildi.

TV8’de ekrana gelen 2. Sayfa programında konuşan sanatçı Onur Akay, “Gönül abla, gece 03.00’te yataktan kalkmış ve halı kayınca duvarın sivri kısmına gözünü çarpmış. Gözleri resmen patlıcan moru oldu. Morluk 16 gün sonra geçti ama sol gözü tamamen kör oldu, sağ gözünde de bulanıklık başlayınca iki ayrı ameliyat oldu” dedi.

Temmuz ayında da kaza geçirmişti

Temmuz 2021’de Gönül Yazar‘ın sosyal medya hesabından sanatçının kaza sonucu kaburgalarını kırdığı ve tedavi gördüğü öğrenilmişti:

Sevgili dostlarımız; Gönül Hanım ölümcül bir ev kazası geçirdi ve kaburgaları kırıldığından dolayı hastanedeydik. İyileşmeye çalıştığı bu süreçte birisi ‘Herkese yazıyorsun, bana neden cevap vermiyorsun?’ diyerek sitemde bulundu. Ben yakınıyım ve şu anda yanındayım. Onun bu mesajlara cevap verecek hali olmadığı için yazılarınızı ben cevaplıyorum. Bayram mesajını bile şahıslara değil, herkesi kapsayacak şekilde yazdık. Gönül Hanım sitem sevmez, kendi de sitem yapmaz. Onun isteği üzerine bu yazıyı paylaşıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir